Gizlilik Sözleşmesi ve Güvenlik

Bu gizlilik sözleşmesi, Sistem Elektrik - Hayrettin COŞKUN tarafından işletilmekte olan ve mülkiyetinde bulunan www.sistemelektrikaydinlatma.com web sitesinin veri toplama ve kullanma uygulamalarını açıklamaktadır. Bu Siteye erişmeniz bu gizlilik sözleşmesinde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuzu göstermektedir.
 
www.sistemelektrikaydinlatma.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürebilmesi www.sistemelektrikaydinlatma.com’un üzerinde hassasiyet gösterdiği bir husustur. Sitemizde istenen kişisel bilgileriniz hizmetlerimizin sunulabilmesi, bilgilendirme, iletişim vb. Durumlar için kayıt altında tutulmaktadır. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Kullanıcı Sözleşme’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.
 
Topladığımız kişisel bilgiler arasında adınız, unvanınız, şirket veya kuruluşunuzun adı, iş e-posta adresiniz, iş telefonunuz, iş veya ev adresiniz ve iş tanımınızla, cinsiyetiniz, doğum tarihiniz, T.C. kimlik numaranız, vergi dairesi numaranız ve şirketinizle ilgili bilgiler olabilir.
 
www.sistemelektrikaydinlatma.com, ziyaretleriniz hakkında, siteye erişmek için kullandığınız internet servis sağlayıcısının adı ve internet protokol (IP) adresi, siteye erişme tarihi ve saatiniz, sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler toplayabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve sitenin yönetilmesi için kullanılır. Servislerimizden bazıları, istenen bir hizmeti sağlamak için donanım ve yazılımınızla ilgili bilgiler toplar.
 
Sitede toplanan kişisel bilgiler, Sitenin işletilmesi ve istediğiniz veya yetkilendirdiğiniz hizmetlerin sağlanması (ürün gönderimi, fatura düzenlemesi vs.) ya da işlemlerin yerine getirilmesi için kullanılır.

Müşteri bilgileri, ancak  resmi makamlar tarafından talep edilmesi halinde ve pozitif hukuk hükümleri çerçevesinde resmi makamlara açıklama yapılmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanacaktır.
 
www.sistemelektrikaydinlatma.com, bu kullanımları desteklemek üzere, müşterilerine daha etkili hizmet sunmak, siteyi ve hizmetlerini iyileştirmek ve aynı bilgileri tekrar tekrar girme gereğini ortadan kaldırarak sitenin kullanımını daha kolay hale getirmek veya siteyi özel tercihlerinize ve ilgi alanlarınıza göre özelleştirmek için kişisel bilgileri kullanabilir.
 
Kişisel bilgilerinizi, bildirimleri de içerecek şekilde, kullanmakta olduğunuz ürün veya hizmetler hakkında bilgiler sağlamak için kullanabilir. Ayrıca, size diğer ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgiler gönderebilir.
 
Araştırma amacıyla, site ziyaretleriyle ilgili verileri anonim demografik bilgilerle birleştiririz ve bu bilgileri daha yararlı içerik sağlamak üzere toplu bir şekilde kullanabiliriz. www.sistemelektrikaydinlatma.com sitesinin giriş sınırlaması olan kimi bölümlerinde, kişiselleştirilmiş içerik sağlamak için, site ziyaret verilerini kişisel bilgilerinizle birleştirilebilir.
 
Bir haber bültenine kaydolduğunuzda veya tanıtım e-postaları almayı kabul ettiğinizde www.sistemelektrikaydinlatma.com’u, tıklattığınız e-postaları izlemek için özelleştirilmiş bağlantılar veya benzeri teknolojiler kullanabilir. Size daha uygun e-postalar veya satış bilgileri gönderebilmek için bu bilgileri kişisel bilgilerinizle ilişkilendirebiliriz. Her e-posta, bu tür iletilerin gelmesini durdurmanıza olanak veren, abonelik iptal bağlantıları içerir.
 
Kişisel bilgileriniz, yukarıda anılan amaçlarla doğrudan www.sistemelektrikaydinlatma.com tarafından kullanılabileceği gibi
Sistem Elektrik - Hayrettin COŞKUN grup şirketleri ve markaları tarafından aynı amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanılabilecektir. Bu kullanım kapsamında gerek www.sistemelektrikaydinlatma.com gerekse de grup şirketleri, tarafınızdan alınan onaya istinaden pazarlama faaliyetleri, kampanyalar ve benzeri fırsatlar hakkında sizleri bilgilendirmek amacıyla e-posta, SMS, otomatik arama vb. yollarla iletişim kurabileceklerdir.
 

Sistem Elektrik - Hayrettin COŞKUN kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumayı ilke edinmiştir. Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, kullanıma veya açığa çıkmaya karşı korumak için çok çeşitli güvenlik teknolojileri kullanır. 

 

Kredi kartı numarası gibi hassas kişisel bilgileri İnternet üzerinden iletildiğinde, bunlar Güvenli Yuva Katmanı (SSL) protokolü gibi şifreleme yöntemleriyle korunmaktadır. Ayrıca kredi kartı bilgilerinizi herhangi bir şekilde sistemlerimizde saklanmamaktadır. Kullanılan Kredi kartları özel crypto yöntemleri ile şifrelenerek ilgili bankaya iletilir.
 


www.sistemelektrikaydinlatma.com, bu gizlilik sözleşmesini zaman zaman güncelleştirebilir. Gizlilik sözleşmesinde belirtilen "son güncelleştirme tarihi" esas alınmalıdır.. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.
 
www.sistemelektrikaydinlatma.com, erişim şifresi gibi bilgilerin sizin tarafınızdan belirlenmesine olanak sağlar. Erişim şifresinin unutulması durumunda kayıt olurken vermiş olduğunuz e-posta adresine yeni şifre oluşturmak için tanımlanan sayfa linki gönderilir.
 
www.sistemelektrikaydinlatma.com gizli bilgilerin istendiği bölümlerde SSL (Secure Socket Layer) yöntemini kullanarak bilgilerinizin üçüncü şahısların eline geçmesini engeller.